
Hunt Ocular transformă dispozitivul termic tip clip-on într-un monocular. Ocularul se montează pe Hunt/Hunt Pro fără adaptor suplimentar.
Specificații tehnice
| Caracteristică | H-M52 |
|---|---|
| Pupilă de ieșire | 6 mm |
| Distanță oculară (eye relief) | 15 mm |
| Domeniu dioptric | ±5 D |
| Mărire ocular | 3× |
| Tip montaj | M52 × 0.75 |
| Dimensiuni | 58 × 52.1 mm |
| Greutate | 97 ± 2 g |
Compatibil cu:
Seria Hunt/Hunt Pro








